Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.
Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draak. Afmeting: H 8,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europees + floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met tuin/vogel decor. 1x Pot met berglandschap decor. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Ingekort + gaatje in de bodem. Voorheen gebruikt als vaaslamp. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stemkom met wit glazuur + ijzer oxide rood vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose oorbeker met mandarijn decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11,5 cm.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen theepot. Octagonaal. Enkele chip. Handgrip gerestaureerd. Afmeting: 11 x 13,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met lynxkoppen, met bodemmerk. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit: Hardhouten lakstempel in de vorm van een foo hond. Twee porseleinen cups met Chinese familie tekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi revival vazen met tuin/paradijsvogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting; H 15 cm. In goede staat.
Prachtige, 19e eeuws Chinees porseleinen hectagonale Familie Rose bloempot met figuren/floraal/vlinder en goud decor. Eén chip. Afmeting: 12,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Lot met 21 stuks Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 18e Eeuw. Vijf borden gaaf. Eén bord haarlijn + chips. Vijftien borden chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/bergdorp/tekst + signatuur decor. Afmeting: H 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden met draken decor. Beide borden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - 28,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari theepot met floraal/goud decor. Chip tuit. Deksel mist. Afmeting: 7 x 13,5 x 8,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 31,5 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met landschap/tekst/figuren decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselpotjes. 2x Zotjes decor + bodemmerk, één potje beschadigd. 1x Capucijne Familie Rose decor, goed. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Sung schenkkan met reliëf vis decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en theeglazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met figuur in landschap decor. Zeer mooie beschildering!! Afmeting: H 20,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante porseleinen celadon vaas met oren en bruin reliëf glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal/landschap/goud decor. Afmeting: H 6,7 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Lot met zeven Chinees porseleinen Cargo cups. 18e Eeuw. Haarlijnen, chips en goed. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,7 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met coulissen decor. Haarlijnen + deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 x 12 x Ø 8 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vleermuis decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen vazen met kersenbloesem/vogel en tekst decor. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 57,7 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Okergeel drakenbord met zes tekens bodemmerk. 1x Grote Imari kom met landschap/goud decor, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met bamboe/figuren decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gebergte met signatuur. Afmeting: 11,5 x 21,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen emaille Sur Bisquit waterpot met prunus decor. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Afmeting: Ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom krijger te paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Twee oude en antieke bronzen Oosterse boeddhistische figuren. 1x Dansende tara op lotusbloem (antiek). 1x Acht-armig boeddhistisch figuur op tijger, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 31 cm. In goe...
Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Figuren in landschap decor. Vaas heeft GEEN gat in de bodem voor draad. Afmeting: H 41cm. In goede staat.
Antiek jade snijstuk. China. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 4,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met zeldzaam papegaai + goud decor (Imari). Tuit beschadigd. Top deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Chinese schildpad gesneden dekseldoos met landschap/figuren/draken decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 6,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. China. 18e Eeuw. Bestaande uit: Kang Xi kopje, goed. Kang Xi schotel, goed. Twee 18e eeuwse schotels met montuur, chip + haarlijn. Cheng Lung bord, haarlijn. Bibelot vaas, ...
Lot Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. Bestaande uit: 6 x kop + 1x schotel. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met verso lichtblauw glazuur + vissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø In goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porsleinen Familie Rose borden met floraal/insecten/goud decor. Eén bord haarscheuren. Vier borden enkele chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinese houtgestoken gong. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose cup met bloesemtak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9,1 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen melk + bloed gemberpot met houtgestoken deksel. Floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde Chinese figuren van terracotta. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met goud(kleurige) tekst en signatuur op de bodem. Afmeting: 14,5 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.
3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Sung kom met blad decor. 1x Celadon schaal in bladvorm. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinese lakwerk dekseldoos met figuren/goud decor. Afmeting: 10 x 26 x 10 cm .In goede staat.
3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bord met tekst. 1x Vaas in Sung stijl. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Verte trekpot met floraal/vogel decor, handvat + tuit gelijmd. Twee Cheng Lung dekselpotten met floraal decor. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goe...
Chinees porseleinen flambé vaas met verlopen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Onder meer; Imari trekpot, deksel gelijmd. Capucijne schotel + kopje, zotjes decor, goed. Capucijne kom, floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In redelij...
Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord in bloemvorm. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met ook verso draken. Afmeting: Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vaasjes. Blauw/turkoois. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met floraal reliëf. Afmeting: H 7 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijgers in berglandschap decor. Afmeting: H 38,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken. Bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing montuur. Vaas is ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote dikwandige Chinees porseleinen schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
Prachtige Japans Satsuma porseleinen vaas met krijgers in landschap + goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot met 18e eeuws Chinees porselein. Aantal: 16 stuks. Kopjes en schotels. Floraal/landschap decor. Zes kopjes goed. Twee kopjes beschadigd. Zes schotels goed. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 - ...
Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.