Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.
Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.
Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.
Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.
Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.
Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...
18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.
Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.
Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense snaarregulateur. Gustav Becker. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 145 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker met cloisonné. Gemerkt E.M. & Co. Halfuurslag op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 17 x 10,5 x 7,8 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren sigarettendoos, 800/000, met plattegrond, Oekranië, van Kiev tot Osztrogzk, aan de voorzijde, 1942-1943, en een tekst aan de achterzijde. Oostenrijk Hongarije, 1866-1937. 8x11,5x...
Antiek, kort sabel met bronzen heft. Circa 1800 of ouder. Afmeting: L 85 cm. In goede originele staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met geheime lade + messing handgrepen. Afmeting: 20 x 44 x 31 cm. In goede staat.
999 Gold Coins Collection. Bullion Coins of the world. In houder. Inhoud: 12 stuks (compleet). Afmeting: 21 x 17,5 x 2 cm. In goede staat.
Groot lot met divers antiek tin. Onder meer; lepelrek, schenkkannen, kraantjeskannen, mosterdpot et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Twee Art Deco achter-glas wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans accordeon 'Sila Italia', in originele koffer. Circa 1930. Afmeting: 50 x 58 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee antiek porseleinen pronk wandschotels met handgeschilderde portretten, koper-geslagen omranding, putti's en ranken. Circa 1890. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.
Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.
Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen bloempot met draken decor + bodemmerk. Bodem restauratie. Afmeting: 20,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 8,7 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Meiping vaas met draken/reliëf decor + signatuur. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken met portretten. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Zéér grote Japans porseleinen schotel met tuin/feniks decor. 19e Eeuw. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schotel met figuren in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Lot met acht antieke Chinees porseleinen kommen. Onder meer; familie rose, imari, draken en verte. 18e - 19e Eeuw. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn bodem. Eén kom haarlijn zijkant. Drie kommen gelij...
Antiek 15-delig Chinees porseleinen draken servies met geisha's in de bodem van de kopjes. Circa 1930. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Dikwandig celadon met wit craquelé glazuur. 1x Dikwandig celadon, groen/oxide rood, bodemmerk. Afmeting: 14,5 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte draken dekselschaal met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 22 cm. In goede staat.
Acht diverse antieke Chinese borden. 18e Eeuw. Onder meer; kang xi, chen lung, familie rose. Haarlijnen en/of gelijmd. Afmeting: Ø 16 - 31 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Japans vouwbaar erotisch prentenboek met signatuur. Afmeting: 18,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Drie delen Aziatica, plated, een bokaal op een bewerkte voet en een ronde cup met opgesoldeerde aziatische elementen. En 2 vaasjes op ronde voet met florale bewerking en aziatische tekens en grepen me...
Vijf delen oud/antiek China. 1x Pijpvaas, 19e eeuw. 1x Vaas van speksteen met kylin decor, circa 1900. 3x Lakwerk vaas, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 17e Eeuwse schenkkan met floraal decor, tuit gelijmd. 1x 18e Eeuws mandarijn schotel, haarlijn. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Krab/baars/steur decor. Afmeting: Ø 13,5 cm. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn + chips. In redelijk/goed...
Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met deksel. Tuin decor + wierookbrander. Cheng lung. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.
Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.
Elf delen Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder meer zeven delen van Porceleyne Fles. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.
Grote, gesigneerde Fieravino keramieken vaas. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke art deco olifant van keramiek. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 32 x 47 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. 1x Royal Copenhagen kopje met Griekse voorstelling, circa 1810. 1x K.P.M. schotel, 18e - 19e eeuw, met jagers decor. Afmeting: 6,3 - 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Ingekort + gat in bodem. Afmeting: H 22 cm. In matige staat. Plus een Delftse Porceleyne Fles knobbelvaas, circa 1900, chips bovenr...
Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.
Twee grote oude glazen presse papiers. Ongemerkt. 1x Floraal met vlinders. 1x Floraal met vissen. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 9,3 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.
Uit teakhout gesneden Javaans figuur. Eerste helft 20e eeuw. Moeder met kind. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.