This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Starting price 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 118 cm.
Starting price 150 EUR

Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Lange Lijs
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese Kang Xi kom
Starting price 275 EUR

Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Gouden 10G 1879
Starting price 250 EUR

Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.

Gouden dukaat 1980
Starting price 100 EUR

Gouden dukaat 1980. Conditie: unc.

Vliegtuig op standaard
Starting price 150 EUR

Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.

Reliekschrijn
Starting price 150 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Starting price 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Starting price 40 EUR

Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Weens brons, Jockey
Starting price 80 EUR

Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Louis de Poortere vloerkleed, 230 x 330 cm.
Starting price 80 EUR

Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.

Antiek Ottomaans sabel, L 88,5 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.

2 Antiquarische boeken
Starting price 120 EUR

Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Starting price 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees muntgeld (9x)
Starting price 80 EUR

Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Starting price 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Starting price 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Starting price 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen buste R. Wagner, H 17 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Engelse commode
Starting price 100 EUR

Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Tuinbank (rood)
Starting price 375 EUR

Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur
Starting price 100 EUR

Antieke notenhouten Weense snaarregulateur. Gustav Becker. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 145 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Starting price 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 1880
Starting price 100 EUR

Antieke Franse reiswekker met cloisonné. Gemerkt E.M. & Co. Halfuurslag op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 17 x 10,5 x 7,8 cm. In goede staat.

Sigarettendoos WO II
Starting price 60 EUR

Rechthoekige zilveren sigarettendoos, 800/000, met plattegrond, Oekranië, van Kiev tot Osztrogzk, aan de voorzijde, 1942-1943, en een tekst aan de achterzijde. Oostenrijk Hongarije, 1866-1937. 8x11,5x...

Antiek sabel, L 85 cm.
Starting price 100 EUR

Antiek, kort sabel met bronzen heft. Circa 1800 of ouder. Afmeting: L 85 cm. In goede originele staat.

Koperen paruplubak + kapstok met spiegel
Starting price 50 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Starting price 70 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met geheime lade + messing handgrepen. Afmeting: 20 x 44 x 31 cm. In goede staat.

Lot munten, Bullion Coins
Starting price 100 EUR

999 Gold Coins Collection. Bullion Coins of the world. In houder. Inhoud: 12 stuks (compleet). Afmeting: 21 x 17,5 x 2 cm. In goede staat.

Lot tin (divers)
Starting price 70 EUR

Groot lot met divers antiek tin. Onder meer; lepelrek, schenkkannen, kraantjeskannen, mosterdpot et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

Twee wandlampen
Starting price 120 EUR

Twee Art Deco achter-glas wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Accordeon Sila Italia, 1930
Starting price 80 EUR

Antiek Italiaans accordeon 'Sila Italia', in originele koffer. Circa 1930. Afmeting: 50 x 58 x 25 cm. In zeer goede staat.

2x Pronk wandbord Ø 31,2 cm.
Starting price 80 EUR

Twee antiek porseleinen pronk wandschotels met handgeschilderde portretten, koper-geslagen omranding, putti's en ranken. Circa 1890. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (divers)
Starting price 150 EUR

Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.

3x Petroleumlamp
Starting price 80 EUR

Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.

Fabergé ei
Starting price 500 EUR

Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.

Japanse of Chinese bronzen bloempot Ø 25 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen bloempot met draken decor + bodemmerk. Bodem restauratie. Afmeting: 20,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Chinese schenkkan
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 8,7 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Meiping vaas, H 35 cm.
Starting price 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Meiping vaas met draken/reliëf decor + signatuur. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Boeddha figuur
Starting price 200 EUR

Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Tangka in lijst, H 56 x B 38 cm.
Starting price 50 EUR

Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

3-Delig Japans imari kaststel
Starting price 120 EUR

Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese Ming boeddha, H 19,5 cm.
Starting price 400 EUR

Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

2x Chicken cup
Starting price 100 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten Ø 3,8 cm.
Starting price 100 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken met portretten. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 55 cm.
Starting price 150 EUR

Zéér grote Japans porseleinen schotel met tuin/feniks decor. 19e Eeuw. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 40 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met figuren in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (8x)
Starting price 80 EUR

Lot met acht antieke Chinees porseleinen kommen. Onder meer; familie rose, imari, draken en verte. 18e - 19e Eeuw. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn bodem. Eén kom haarlijn zijkant. Drie kommen gelij...

Antiek Chinees servies
Starting price 80 EUR

Antiek 15-delig Chinees porseleinen draken servies met geisha's in de bodem van de kopjes. Circa 1930. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Dikwandig celadon met wit craquelé glazuur. 1x Dikwandig celadon, groen/oxide rood, bodemmerk. Afmeting: 14,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte dekselschaal Ø 22 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen familie verte draken dekselschaal met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 22 cm. In goede staat.

8x Chinees bord Ø 16 - 31 cm.
Starting price 70 EUR

Acht diverse antieke Chinese borden. 18e Eeuw. Onder meer; kang xi, chen lung, familie rose. Haarlijnen en/of gelijmd. Afmeting: Ø 16 - 31 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees bronzen boedha, H 23 cm.
Starting price 750 EUR

Oude Chinese vergulde bronzen boeddha met floraal bodemmerk + verso tekst. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Erotisch boek
Starting price 50 EUR

Japans vouwbaar erotisch prentenboek met signatuur. Afmeting: 18,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Boeddhistisch figuur, H 25,5 cm.
Starting price 70 EUR

Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

3 Delen Aziatisch zilver
Starting price 150 EUR

Drie delen Aziatica, plated, een bokaal op een bewerkte voet en een ronde cup met opgesoldeerde aziatische elementen. En 2 vaasjes op ronde voet met florale bewerking en aziatische tekens en grepen me...

Lot Aziatica (5x)
Starting price 80 EUR

Vijf delen oud/antiek China. 1x Pijpvaas, 19e eeuw. 1x Vaas van speksteen met kylin decor, circa 1900. 3x Lakwerk vaas, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Starting price 120 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 17e Eeuwse schenkkan met floraal decor, tuit gelijmd. 1x 18e Eeuws mandarijn schotel, haarlijn. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijke staat.

3x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Krab/baars/steur decor. Afmeting: Ø 13,5 cm. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn + chips. In redelijk/goed...

Chinese kom op houten sokkel Ø 8,5 cm.
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,4 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Starting price 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met deksel. Tuin decor + wierookbrander. Cheng lung. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Fam. Verte vaas met brons, H 54,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Starting price 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas op hocker
Starting price 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...

2x Kop + schotel
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.

Kang Xi dekselpot,
Starting price 250 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm.
Starting price 60 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.

V&B deel servies Orofino
Starting price 50 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.

Lot Delfts (11x)
Starting price 80 EUR

Elf delen Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder meer zeven delen van Porceleyne Fles. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Starting price 100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.

Lot Delfts aardewerk (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

4x Delfts bord Ø 18 - 34 cm.
Starting price 50 EUR

Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.

5x Delfts bord Ø 28,7 - 37 cm.
Starting price 100 EUR

Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.

Keramieken Fieravino vaas
Starting price 100 EUR

Grote, gesigneerde Fieravino keramieken vaas. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Art Deco witte olifant, 1930
Starting price 150 EUR

Antieke art deco olifant van keramiek. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 32 x 47 x 16 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen kopje + schotel
Starting price 70 EUR

Twee delen antiek porselein. 1x Royal Copenhagen kopje met Griekse voorstelling, circa 1810. 1x K.P.M. schotel, 18e - 19e eeuw, met jagers decor. Afmeting: 6,3 - 14 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Starting price 400 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Starting price 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 1800
Starting price 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.

Lot tegels, Friese bloem ( 50 st.)
Starting price 200 EUR

Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vaas
Starting price 90 EUR

18e Eeuws fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Ingekort + gat in bodem. Afmeting: H 22 cm. In matige staat. Plus een Delftse Porceleyne Fles knobbelvaas, circa 1900, chips bovenr...

Antieke Delftse dekselvaas, H 47 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Starting price 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Starting price 200 EUR

Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Empire koffieservies
Starting price 1.200 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

2x Presse papier Ø 11 cm.
Starting price 50 EUR

Twee grote oude glazen presse papiers. Ongemerkt. 1x Floraal met vlinders. 1x Floraal met vissen. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

6x Roemer
Starting price 100 EUR

Zes oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 9,3 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Denker
Starting price 35 EUR

Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Bulldog kop
Starting price 40 EUR

Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tennis
Starting price 45 EUR

Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen figuur
Starting price 80 EUR

Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.

Teakhouten figuur, H 26 cm.
Starting price 80 EUR

Uit teakhout gesneden Javaans figuur. Eerste helft 20e eeuw. Moeder met kind. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.