Chinees blanc de chine porseleinen figuur. Tijger met wijsheer. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen monochroom glazuren vaas met zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Gaatje in bodem. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kylin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen potten. 1x Celadon dekselpot met oren. 1x Blauw glazuur vaas. Afmeting: H 25 - 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen olifanten met zadels. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.
Apart 18e eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/draak/goud decor. Voorzien van apart bodemmerk. Randfrit. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung schenkkan met zalmkleurig glazuur. Afmeting: 18,4 cm. In goede staat.