Antiek vuursteen pistool. In goede originele staal + patina. Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Vier oude Indonesische blanke wapens. Divers. 20e Eeuw. Kleine dolk is van hoorn gesneden. Afmeting: 29 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen kanon met bronzen wielen + annotatie 1651, maar waarschijnlijk 19e eeuw. Afmeting: 28 x 47 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke etnografische messen. Afrikaans/Indonesisch? 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws sabel + geweer (defect). Sabel heeft bronzen heft met kroon. Afmeting: L 80 - 99 cm. In redelijke staat.
Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.
Oud messing bureau-kanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oud pistool. Decoratie. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Afrikaanse blanke wapens in goede originele staat. Centraal Afrika. Afmeting: 34 - 57 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch geweer met mooi bewerkte loop + originele patina. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.
Groot lot etnografische pijlen. Herkomst? Afmeting: L 20 - 75 cm. In goede staat.
Drie Indonesiche blanke wapens. Divers. Onder meer een kris. Eén met benen heft. 20e Eeuw. Afmeting: L31 - 49 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch vuursteen pistool met been/koperdraad inleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 48 cm. In redelijke staat.
Twee antiek etnografische speren met lange gedraaide ijzeren speerpunten. Afmeting: L 98 - 102 cm. In goede staat.
Antieke Perzische korte boog met polychromie (rood/goud). 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 65 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse dolken met benen hoofden. Heften deels beschadigd. Afmeting: L 34 - 44 cm. In redelijke staat.