Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops Belgisch jachtgeweer. Voorzien van goud-inleg (A. Dunkergue Rillet). Met graveringen op de hanen et cetera. Penvuur. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.