Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...
Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Twee porseleinen paarden. 1x Royal Doulton England. 1x Onduidelijk, mogelijk ook Royal Doulton England. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen wandborden, Kahla, Seltmann Weiden, gelimiteerde oplage. Een: Am Kachel ofen. Twee: 1991 Die Turnstunde. Drie: 1991 Die Spielkamerad. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
60-er Jaren porseleinen koffie/thee servies met zilver overlay. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen antiek goudsteen keramiek. Kom + schenkkan 19e eeuw. Eén schenkkan, floraal, circa 1920. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Acht maal 2-pas tegeltableau's met ambachten en spreuken. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt met G. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...
Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. Bestaande uit: Majolica schaal in eendvorm, gemerkt Schram. En een goudkarper schaal. Afmeting: 28 - 44 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..
Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek porseleinen Rokoko Barokstijl deksel terrines met Florale/goud decors. Gemerkt R.C. Bowbliou Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: 21 - 25 cm. Minimale chip mogelijk en verder in goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen kalf. Ontwerp Speicht Büchtig. Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Weense porseleinen dekselbokaal, kobaltblauw met goud decor en gelithografeerde figuren decors. Circa 1880. Afmeting: 36 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Selb Bavaria. Entwurf Ferdinand Liebermann. Vrouw met leeuw. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Spaanse terracotta beschilderde schaal. In gebruikstijd hersteld met krammen. Afmeting: 22 x Ø 59 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal met floraal decor. Ontwerp Alfred Kusche, Baden 1447. Art Deco. Afmeting: 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeldzame Zuid-Holland Gouda platelen lampenvoet. Decor slang. Schilder S.V. Circa 1920. Afmeting: 37 x 13 x 13 cm. In goede staat.
7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.
Delftse Fayence schenkkan met Florale decor. 18e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 17 x 9 cm. Minimale chips. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.