Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose borden met goud en figuren decors. Cassis-kleurige glazuur achterkant. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...
Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met ribben en florale decors. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, fijn gedecoreerd met Familie Rose decor geisha's met kinderen en goud decor. Afmeting: 22,3 ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...
Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Zes maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: 22,5 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese Familie Verte porseleinen siervaas met vogels en planten decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 18 ø cm. In goede staat.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen zalf-dekselpot met theeglazuur, florale gouden decoratie en tekst. Gemerkt. Cheng Lung. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met pagode in landschap decor en zilveren monturen. Afmeting: 25 x 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...
16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.
Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale en figuren decors. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont beschilderde theetrekpot met bloemenmanden, goud en blad decor. Gevlochten handvat. Minimale chip tuit. Afmeting: 16 x 24 x 13,5 cm ø. In goede sta...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met dieren en florale decors. Stukje van tuit af. In redelijk/goede staat.