Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decor en zotjes. Gemerkt met drie eikels. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 33 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...
Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.
Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Groot antiek 21-pas tegeltableau met religieuze Barok voorstelling. Afmeting: H 46 x B 102 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Majolica piedestal in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Majolica piedestal met floraal/putti decor. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleien theeservies met diverse figuren/goud decors. Blindmerk. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, schaal + twaalf kop en schotels. Afmeting: 7 - 25 cm. In...
Deense Royal Copenhagen porseleinen figuur. Faun met papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee kapitale Duitse Jugendstil Mettlach V.B. handbeschilderde steengoed vazen. Nr. 2414. Circa 1900. Afmeting: 44 x ø 17 cm. In goede staat.
Antiek theeservies met handbeschilderde figuren voorstelling in landschap. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, zes kopjes, vijf schotels. Eén schotel niet origineel. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede...
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...
Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.
Deense Bing & Grøndahl porseleinen jachthond met patrijs. Afmeting: 14 x 25 x 6 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Grote Duitse porseleinen kakatoe. Fraureuth door Max Herman Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Duits Nymphenburg porselein. Handbeschilderde kop + schotels. Bloemen decor. Twee kopjes heel, rest chips/barst. Afmeting: 5 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse Majolica bloempot met bloemenranken decor. Letters H.P. 1150. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 20 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Dansend paar. Circa 1920. Gemerkt met H en daarboven een kroon. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg porseleinen thee/koffie servies met roze rozen + goudrand decor. Bestaande uit: Taartschaal, taartborden, cake-schaal, petit four schaaltjes, 27x kop + schotels. Minimale chip mogeli...
Zeer groot Frans/Italiaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Gekostumeerd paar. Blauw-wit + goud decor. Onbekend bodemmerk. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.
Twee oude Russische porseleinen figuren. Eén maal matroos met trommel. Eén maal matroos met mitrailleur (Author Nazarov). Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Volkstedt porseleinen figuur. Man plukt bloemen voor vrouw in 18e eeuwse klederdracht. Waaier vrouw afgebroken, pink vrouw mist. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In redelijke staat.