Llardo dame met parasol en grote porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Groot antiek Bisquit porseleinen figuur, Beatrice, omstreeks 1900, duim mist. Copeland Edgar Papworth June. 80. 56cm. Cond:R/G
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940, in goede staat 7x9x5,5cm.
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapdsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G
Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
Vier delen Japan, antieke Imari kom en 3 oude cloissone vazen, 20e eeuw 9-22ø, en 13-21cm. Cond:G
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse Japanse Imari porseleinen , gelobt, gemerkt, 25x14øcm. figuren bij baai. Cond;G
Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Twee 17e eeuwse Hollandse dikke wandtegels met vaas en druivenrank decor, minimale beschadigingen, 14x14cm. Cond:R
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Delfts 6 pas tegeltableau, Hollandse driemaster, omstreeks 1900, 2x chip glazuur, 25x39cm. Cond:G
Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G
Hollands antiek tegeltableau omstreeks 1800, mangaan vaas met bloem, 39x52cm. Cond;G
Tegeltableau 17e-18e eeuws, 9 pas met vazen tegels, restauratie, 39x39cm. Cond;R
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R
Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G
Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.
Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...
Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G
Grote Duitse keramieken vaas met zeepaard en visdecor, door B.Erning (bernhard) zwart-oker-grijze glazuur, stadtlohn, in goede staat 46cm.
Twee antieke terracotta olielampjes bodemvondsten, 1 oortje mist, mogelijk Romeins, 9,5-11cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G
Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor en tuindecor, 1 gaaf, 2 chips. 23ø Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Chinees porseleinen vaas Cheng-Lung gemerkt 19e-20e eeuw met geel glazuur, goudecor en floraal decor, met vleermuizen in goede staat 31x16øcm. Cond;G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Oude antieke Chinese rood gelakte bruin jade dekseldoos met vlinderdecor. 4x27x6cm. Cond:G
Chinees porseleinen thee glazuur vaas, cheng Lung gemerkt, in goede staat 20,5x15øcm. Cond;G
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpotje octogonaal, zonder deksel chip bovenrand 6,5x12,3x8cm. Cond:R/G
Antieke Japanse 19e eeuwse vaas met oranje-rood, bloemen vogels foohonden en drakendecor.26cm. Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G
Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R
Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.
Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G
Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.
Twee grote diepe Delftsblauwe RAM Arnhem schalen, kletters 208V, kraai op bloesemtak decor, in goede staat 7-31cm.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Hummel (Goebel) nr. 333 "Blessed Event", voorstellend jongen en meisje bij wieg, gemerkt (1991-1999), 13,5cm. Cond.: G
Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G
Hummel (Goebel) nr. 420 "Is it raining?", voorstellend jongen met paraplu, gemerkt (1979-1990), 15cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 307 "Good Hunting" (1991-1999) en 1x nr. 383 "Going Home" (1979-1990), 12cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 344 "Feathered Friends" (1979-1990) en 1x nr. 351 "The Botanist" (1979-1990), 11,5cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 67 "Doll Mother" (1972-1979), 1x nr. 375 3/0 (First Issue) "Morning Stroll" (1991-1999), 1x nr. 455 (First Issue) "The Guardian" (1991-1999), 6-11cm. Cond.: G
Vier porseleinen vogeltjes: 3x Goebel (vink, roodborstje en koolmees) en 1x onbekend (gemerkt) vogeltje, 5-10cm. Cond.: G
Atelier Goebel, schaal met arend en wolken nr 127 56 en letter M. omstreeks 1930, in goede staat 5x21x13cm.
Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R
Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Twaalf delig Duits servies A. Kaiser met rozendecor en gouddecor, 2e helft 20e eeuw bestaande uit: 5 kop en schotels, 2 sauskommen, 6 eierdoppen, taartschaal, 2 botervloten, 2 terrines, 6 opdienschale...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Grote 19e eeuwse porseleinen biedermeier vaas, omstreeks1830, handgeschilderde figurenvoorstelling, 29x22x13cm. (twee chips) Cond:R
Twee antieke porseleinen borden met romantische figurenvoorstelling, grote Wenen omstreeks 1880, kleine Suhl R.S Duitsland, in goede staat 27,5x30øcm
Vijf delen Guillaume Corneille serviesgoed(design) 4 bordjes en 1 groot bord. 12-30cm. Cond:G
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G
Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Negen kop en schotels Engels Royal Albert servies, decor Lady Carlyle, 6 koffie en drie thee. in goede staat 6-13cm.
Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G
Antiek Chinees Jade rijstwijn set omstreeks 1900, 8 delig, trekpot bamboedecor, 6 kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd, 2,3-15cm. Cond:G
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Twee antieke aardewerken oor dekselpotten met jagersdecor, omstreeks 1900, kleine glazuurschades. 18-12ø Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G
Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G