Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figurendecor en ratten(minimale glazuurschade bovenrand) 47x23ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur, ongemerkt 41x22,5ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen pot 17e/18e eeuw met rondom krijgers in de natuur, in goede staat 18,8x21,5ø Cond:G
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerking en lichtblauwe glazuur, gemerkt, met 4 oren 20x14,2ø Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e eeuws, Wucai met rondom paradijsvogel in natuur decor 44x18,5ø Cond:G
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Chinees porseleinen vaas met donkerrood glazuur (ongemerkt) 31x20cm Cond:G
Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G
Grote Chinese terracotta figuur uit de han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø
Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen 16e 17e eeuws, beide met vogel in de natuur decor met geschulpte rand( lichte glazuurschade, 1 haarscheurtje) 4,5x14,3cm 5x 14,8ø Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenkommen met gouddecor (gemerkt) restauratie bij voet. Cond:G