This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Design spiegel Ø 101 cm.
Starting price 80 EUR

Grote spiegel in de vorm van een zon. Metaal/chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 101 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie theetafel
Starting price 80 EUR

Hollandse mahoniehouten theetafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1900
Starting price 80 EUR

Eikenhouten theekastje met afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 75 x 61 x 45 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel, 1860
Starting price 80 EUR

Mahoniehouten Engelse klaptafel met aan één zijde één lade. Tafel heeft gedraaide poten. Circa 1860. Afmeting: 75 x 102 x 56 cm. Uitgeklapt: 105 cm. breed. In goede staat.

Eiken wandtafel
Starting price 80 EUR

Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Commode
Starting price 80 EUR

Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker, H 83 cm.
Starting price 80 EUR

Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Penantkast, 1850
Starting price 80 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse vitrinekast
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke naaitafel, 1840
Starting price 80 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel met floraal intarsia op bovenkant blad. Circa 1840. Afmeting: 75 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Engelse hangvitrine (mahonie)
Starting price 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.

Empire commode, 1800
Starting price 90 EUR

Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.

Kastje met zij-lade (mahonie)
Starting price 90 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1800
Starting price 90 EUR

Hollandse eikenhouten louis seize commode met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 95 x 88 x 49 cm. In goede staat.

Psycle, 1820
Starting price 90 EUR

19e Eeuws mahoniehouten psyche met bronzen beslag en drie lades. Empire, circa 1820. Afmeting: 63 x 43 x 27 cm. In goede staat.

Charles Dix bloementafel Ø 33 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel
Starting price 100 EUR

Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.

Chinees tabernakelkastje
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.

Chinese roodlak kast
Starting price 100 EUR

Chinese roodlak kast met twee deuren + twee lades. Afmeting: 186 x 72 x 56 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese lakwerk kast
Starting price 100 EUR

Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (mahonie)
Starting price 100 EUR

Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse opiumtafel
Starting price 100 EUR

Oosterse teakhouten gestoken opiumtafel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 86 x 86 cm. In goede staat.