Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R
Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G
Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.
Antieke mahoniethouten tafel omstreeks op spanpoot 1860 70x83ø Cond:G
Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G
Oud kastje met jalouziedeurtjes en 2 lades, 2e helft 20e eeuw, 80x47x28cm Cond:R/G
Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel met geschulpt blad en bewerkte poot 60x56x77cm Cond:G
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G