Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x ø 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige mahoniehouten hoekkast met bandintarsia, etagere, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: H 211 x B 95 x D 55 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl bank met zwarte velours. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 200 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met snekken en schappen. Circa 1880. Afmeting: 200 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met later beslag en gecontourneerd beslag. Afmeting: 76 x 52 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.
Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Willem III spiegel bonheur met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 112 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel beschilderd Hindelopen penantkast met platbodem op meer op blad geschilderd. Haven/landschap decor. Circa 1860. Afmeting: 105 x 100 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl halbank met klepzitting. Afmeting: 107 x 117 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vier-laden Gründerzeit commode met volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 88 x 108 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.
Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden olifanttafel met benen tanden en glazen ogen. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire tafel. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 120 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.
Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.
Italiaanse gecontourneerde salontafel met florale intarsia en messing. Barok-stijl. Afmeting: 54 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.
Twee Neo Renaissance houtgestoken armleunstoelen met vlechtwerk, putti's en ranken. Circa 1920. Afmeting: 102 x 60 x 60 cm. In goede staat.