This website uses cookies

Find

Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760 4005
Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760
Starting price 500 EUR
Bijzondere spiegel (verguld) 4002
Bijzondere spiegel (verguld)
Starting price 500 EUR
Franse etagére tafel (ingelegd) 4037
Franse etagére tafel (ingelegd)
Starting price 475 EUR
2x Houten piedestal met marmer 4131
2x Houten piedestal met marmer
Starting price 450 EUR
Dames rolbureau, 1870 4088
Dames rolbureau, 1870
Starting price 450 EUR
Kersen vitrinekast 4233
Kersen vitrinekast
Starting price 400 EUR
Beschilderde hoekkast 4158
Beschilderde hoekkast
Starting price 400 EUR
Franse vitrine, 1880 4157
Franse vitrine, 1880
Starting price 400 EUR
2x Armleunstoel (noten) 4105
2x Armleunstoel (noten)
Starting price 400 EUR
Engelse kaptafel (mahonie/fineer) 4103
Engelse kaptafel (mahonie/fineer)
Starting price 400 EUR
Secretaire, 1880 4085
Secretaire, 1880
Starting price 400 EUR
Engels secretaire, 1780. 4083
Engels secretaire, 1780.
Starting price 400 EUR
Engelse hangoortafel 4031
Engelse hangoortafel
Starting price 400 EUR
Pronk vertico, 1880 4009
Pronk vertico, 1880
Starting price 400 EUR
Zeldzame Italiaanse wandgarderobe 4000
Zeldzame Italiaanse wandgarderobe
Starting price 400 EUR
Mahonie biedermeier kast 4155
Mahonie biedermeier kast
Starting price 375 EUR
Piedestal met zee-monster 4052
Piedestal met zee-monster
Starting price 375 EUR
Mahonie secretaire (empire) 4223
Mahonie secretaire (empire)
Starting price 350 EUR
Barok secretaire 18 eeuws 4220
Barok secretaire 18 eeuws
Starting price 350 EUR
Vertico met opzet, 1880 4124
Vertico met opzet, 1880
Starting price 350 EUR
Jachtbuffet kast (Frankrijk) 4056
Jachtbuffet kast (Frankrijk)
Starting price 350 EUR
Antieke salontafel (marmer/brons) 4016
Antieke salontafel (marmer/brons)
Starting price 350 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 1880 4004
Wortelnoten vitrinekast, 1880
Starting price 350 EUR
Vergulde spiegel, 118 x 95 cm. 4038
Vergulde spiegel, 118 x 95 cm.
Starting price 325 EUR