Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote kristal-glazen bokaalvaas in tulpvorm. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30,5 cm ø. In goede staat.
Zeven-delige kristallen whisky set met karaf. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke zware Boheemse facet geslepen kristallen schaal. Afmeting: 10 x 20 cm ø. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke geëtste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Zeer grote kristalglazen fruitschaal met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek glas-in-lood raam. Met vogel decor. Enkele kleine ronde vensters gebarsten. Afmeting: 67 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke karaffen. Onder andere met amandelslijpsel. Eén karaf met zilveren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen kaarskandelaren in originele verpakking. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vis in Murano-stijl. 21e Eeuw. Iriserend effect. Afmeting: 19 x 43 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote kristalglazen fruitschaal. Facetgeslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 35,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal antiek glas. Eén geëtste kristallen bokaal met druiventrossen. Eén mondgeblazen vaas op vergulde messing voet. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Grote antieke kristal geslepen gembercoupe met amandelslijpsel. Afmeting: 40 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat