Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.