Grote W.J. Roozendaal Kristalunie Maastricht schaal met tincraquele. Circa 1930. Afmeting: 8,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.
W.J. Rozendaal Kristalunie. Zes-delige likeur of bitterset. Eén glaasje kapot. Afmeting: 18 - 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote glazen wijnspoeler met ranken, familiewapen en bloemenmand gegraveerd. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.