cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2
Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.
Decoratieg glas-in-lood venster met als voorstelling een specht 20e eeuw. 55x55cm. (1 klein groen glas rechtsonder is kapot) Cond.: R
Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G
Grote oude groene geribbelde Copier glazen vaas (1 chip) 22xø15cm. Cond.: R
Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Twee Duitse glazen bierpullen met tinnen deksels ca. 1880, historisme. H.: 17-18cm. Cond.: G
Twee mooie oude Copier glazen geribbelde vazen (rookglas) 16xø12cm. en 23xø14cm. Cond.: G
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco glazen bonbonschaal (glasfusing) ca. 1930 met duiven opgewerkt (ongemerkt) 15xø18cm. Cond.: G
Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.
Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.,. en geslepen kristallen karaf met geslepen stop, florale geëtste graveringen en geslepen ster op de bodem
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G