Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G
Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.
Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.
Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G
Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.
Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G
Bolle glazen Murano vaas (donkerblauw) met geel/groen en transparant glas in goede staat 10x10cm. Cond.: G
Divers glas en kristal (10 delen); 1x dekselcoupe, 1x voorraadpot, 2x vaas, 1x waaierkristallen schaal, 2x waaierkristallen flacon (1x gelijmd), 1x suikerstrooier, 1x parfumflacon 13-38cm. Cond.: G
Oude kristallen bowlset (zware uitvoering) facetgeslepen met 6 bowlglazen (2 afwijkend van uitvoering) Cond.: G
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse waaierkristallen stolp in uitstekende staat 20xø21cm.
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G
Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...
Glazen sculptuur, gesigneerd Mats Jonasson Sweden. Voorstellend twee zeehonden onder water met een vis 18x20x4,5cm. Cond.: G
Karaffenset ca. 1900 met 3 bijbehorende glazen, gegraveerd en geslepen (2 glazen hebben chips, karaffen zijn goed) Cond.: R-G
Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.
Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.