Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.
Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.
Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G
Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.
Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.
Grote 18e-19e eeuwse mondgeblazen bokaal met gravering 0,3L en witte bovenrand en brede voet. in goede originele staat 19xø15cm.
Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G
Grote oude Boheems kristallen vaas ca. 1930. Blauw kristal en opliggend gouddecor. In zeer goede staat 40xø13cm.
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G
Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.
Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.