Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm
Grote kunstenaars glazen vaas 21e eeuw met mille flori techniek, ongesigneerd 44cm in goede staat.
Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø