Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat
Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm
Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.
Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G
Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20x12x9,5cm. In zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x vrouwtjeseend 17x12,5x9cm., 1x woerd 18x12,5x10cm. en 1x vogel (gesigneerd Toikka) 15,5x8x7cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.
Swarovski schip (162882) uitgevoerd in helder kristal met gematteerde vlaggen. Inclusief een spiegel waarop "Santa Maria" staat en in originele doos. 11,5x9,5cm. Cond.: G
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland, gesigneerd Toikka: 1x sneeuwhoen 15x11x9cm., 1x woerd 16,5x10x8,5cm. en 1x vogel 21x9,5x8cm. Allen in zeer goede staat.
Drie mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x blauwveer 17,5x12x9cm., 1x vrouwtjeseend (gesigneerd Toikka) 15,5x9x9cm. en 1x duikeend 14,5x7,5x6cm. Allen in zeer goede staat.
Swarovski merrie (860864), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal (manen en staart zijn van mat kristal). 14,5x13,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski Maxi bloemschikking (252976), drie gefacetteerde bloemen met gele harten van topaas-kristal, geheel op gefacetteerde voet 15,5x7cm. In goede staat en in originele doos.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: 1x Bruin/witte vogel, gesigneerd Toikka 24x9x10cm. en 1x blauwe kievit 15x10x18cm. Beide in zeer goede staat.
Twee mondgeblazen vogels van Iittala Finland: twee vogels in roodbruin/witte tinten (gesigneerd Tiokka) 21x11x9,5cm. en 15,5x7,5x7cm. Beide in zeer goede staat.
Mondgeblazen Fazant (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 26x16x12cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen ijseend (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 20,5x12,5x10cm. In zeer goede staat.
Drie delen Kosta Boda met rood/oranje tinten, gesigneerd K. Engmann (Kjell Engmann): 1x grote schaal 36,5x23cm., 1x schaal 27,17,5cm. en 1x glas 17x9cm. Allen in zeer goede staat.
Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.
Swarovski Assepoester (255108), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde trap, armen, hoofd en voetje. Rozetten op de mouw en strik van de jruk zijn van rose kristal. 14,8x10cm. Inclusief het loss...
Swarovski dolfijn prestige (221628), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 21cm. In originele doos en in goede staat.
Moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas met twee halve gezichten(ogen lippen neuzen) 21e eeuw 31cm Cond:G
Drie delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien) uit de serie "Sattelite": 1x grote schaal 21,5x12cm., 1x fles/vaas 17,5x30x6,5cm. en 1x vaas 29xø10cm. Allen in zeer goede staat.
Vier delen Kosta Boda, gesigneerd B. Vallien (Bertil Vallien): 1x kleine vaas met oranje tinten op de hals nr. 40130 (12x14,5cm.), 1x witte vaas met oranje tinten op de hals nr. 401032 (18,5x23cm.) en...
Swarovski hertenbok (291431), uitgevoerd in helder kristal met zilverkleurig gewei, staand op gematteerde voet 17,5x14cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten. Zwarte neus en ogen, 9x8,5cm. In originele doos en in goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x jachtluipaard (183225), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 10cm. en 1x luipaard (217093), uitgevoerd in helder kristal L.: 13,5cm. Beide in originele doos en in ...
Mondgeblazen Noordse stern "jaarvogel 2000" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x12,5x9cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x witte hengst (174958), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde manen en staart H.: 10,5cm. en 1x grizzly jong (261925) met gladde kop en gefacetteerd lichaam met zilverkl...
Prachtige antieke Loetz glazen dekseldoos omstreeks 1900 met verwikkelde armatuur (bohemen) blauw/groen, in goede staat 19x13ø
Twee fraaie Kosta Boda vazen (nr. 49761, Monica Backström), gesigneerd en in goede staat 25,5xø13,5cm.
Vooroorlogs Boheemsglazen servies met gouddecor en opengewerkt bloemendecor omstreeks 1930 bestaande uit: 10 cake borden, 10 kop en schotels, suikerpot (chips mogelijk) Cond:R/G
Swarovski Grizzly beer (243880) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen 9x7,5cm. In goede staat en met originele doos.
Swarovski ballerina (236715), uitgevoerd in helder en gematteerd kristal. Voorzijde van de jurk en haar met diverse roze steentjes. Ogen zijn licht saffierkleurig. 13,5x7cm. In goede staat en in origi...
Swarovski Arabisch volbloed (221609), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde staart en manen L.: 11cm. Geheel staand op mat kristallen basis. In originele doos en in goede staat
Twee delen Swarovski: 1x kandelaar ster medium (119430), uitgevoerd in volledig gefacetteerd kristal ø9,3cm. en 1x paperweight (238167) van helder gefacetteerd kristal ø7,5cm. Beide in originele doos ...
Twee delen Swarovski: 1x zilverreiger (221627), uitgevoerd in helder kristal met zwarte veren op de kop en amberkleurige snavel. H.: 14cm., 1x arend (624599), uitgevoerd in helder gefacetteerd krista...
Vier delen Swarovski: 1x zwaan groot (010005), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal met gladde nek en kop 6,3x6cm., 1x kleine zwaan van helder en gefacetteerd kristal 4x3,5cm., 1x pareloester (01...
Drie Swarovski hondjes: 1x staande poedel met zwarte oogjes en neus 4,5x4,5x2,5cm., 1x mini tekkel met gefacetteerd lichaam, kleine matte staart en zwarte ogen en neus 5x2,5x2,5cm. en 1x staande dalma...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.
Oude Romeinse glazen drinkbeker (of zuigelingen-beker), mogelijk uit de Luristan cultuur ( 1200 - 900 BC) in redelijk tot goede staat 8,5x6,5x3,5cm.
Swarovski Amerikaanse zeearend (248003) uitgevoerd in gefacetteerd en glad helder kristal. Snavel is van light Topaz en ogen zijn van Paradise Blue Crystal. Gematteerde kop, nek en staart. 12,8x7,5cm....
Twee delen Swarovski: 1x Ananas groot (010044) van gefacetteerd kristal met goudkleurige gehamerde bladeren H.: 10,5cm. en 1x Crystal Planet (238985) met een vredesduifje en metalen lauwertakje, gehee...
Twee delen Swarovski: 1x Engel (194761), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd en handen H.: 9,5cm. en 1x kat (289478), uitgevoerd in helder kristal met grote facetten en groene halsband H...
Twee delen Swarovski: 1x baby haai (269236), helder gefacetteerd lichaam op helder basis van glad kristal 12x5cm. en 1x dolfijn op golf (190365), uitgevoerd in glad en gefacetteerd kristal, ogen van S...
Murano glazen tafellamp met blauw glas en chroom, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø48cm.
Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele doos en in goede sta...
Drie delen Swarovski: 1x vleugel met kruk (174506), uitgevoerd in helder kristal 6,7x5,5cm., 1x viool (203056) van helder kristal met metalen standaard en strijkstok L.: 10,5cm. en 1x saxefoon (211728...
Drie delen Swarovski: 1x uil (010022), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd aangezicht waarin goud/gele ogen 5x6,5cm., 1x kleine uil, uitgevoerd in helder kristal met gematteerd aangezicht waar...
Antiek Romeins glazen vaasje omstreeks 100 voor Christus tot 100 jaar na Christus, in zeer goede staat 6x4,5cm
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Swarovski Colorado kom (168082), uitgevoerd in helder kristal, staand op 3 gekleurde bolpootjes 12x12cm. In originele doos en in goede staat.
Antieke Jugendstil glazen vaas omstreeks 1900,gesigneerd: Muller Freres 9x15,3ø Cond:G
Swarovski Astro dekseldoos (210793), uitgevoerd in mat kristal. Het handvat is in de vorm van een asterbloem met 3 blauwe stenen ø10cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski olifant moeder (678945), lichaam van gefacetteerd helder kristal. De poten, slurf, slagtanden en staart zijn van glad kristal. Ogen van jet kristal, 11,5x11cm. In originele doos en in goede ...
Swarovksi leeuw op rots (269377), uitgevoerd in helder kristal staand op een gematteerde voet. 4,5x12cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski dromedaris (247683), uitgevoerd in helder kristal, staand op gematteerde voet. Ogen zijn van geel/groene kristalsteentjes 12x11,5cm. In goede staat en in originele doos.
Swarovski draak (238202), uitgevoerd in helder kristal zonder facetten met ogen van licht topaas 15x8,2cm. Compleet met losse bal en teakhouten sokkel. In originele doos en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski waterlelie kandelaar (119747), in de vorm van een waterlelie (large) ø13,5cm. in goede staat en met originele doos.
Swarovski kandelaar (010001) in de vorm van een waterlelie (medium) ø9,5cm. in goede staat en met originele doos.
Swarovski pinguïnmoeder met baby (627067), uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.
Twee Swarovski kandelaars: 1x Swarovski kandelaar (207012) met blauwe accenten en kaarsenhouder in bloemvorm 16xø6cm in originele doos, 1x kleine ronde kaarsenhouder in (mogelijk niet originele) doos....
Drie delen Swarovski: 1x Oldtimer uitgevoerd in helder kristal 8,3,5x3cm., 1x Windmolen (Cyrstal Moments), gemaakt van helder kristal en gold-plated metalen delen 5,5x6,5x3cm. en 1x kinderwagen (Jeugd...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Drie delen Kosta Boda met gevlekt motief in de kleuren wit/grijs/zwart, gesigneerd (A. Wilshom?) en genummerd (40213, 40213 en 40214): 1x Schaal 37x29x4cm., 1x ovale vaas 19x12,5x15cm. en 1x ovale va...
Swarovski giraffebaby (236717) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, H.: 13,9cm. Cond.: G
Swarovski pinguïn vader (627068) uitgevoerd in helder kristal met grote facetten H: 13cm., in originele doos en in goede staat.
Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen L.: 13,8cm. In goede staat en in originele doos.
Swarovski hond (289202), uitgevoerd in helder kristal met grote facetten. Zilverkleurige halsband met saffierkleurige kristalsteentjes H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski buffel (624598), uitgevoerd in helder kristal L.: 15,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski kandelaar (011867) in de vorm van een waterlelie (klein) ø7,6cm. in goede staat en met originele doos.
Twee Swarovski tulpensets: 1x grote set met rode, gele en blauwe tulp staand op metalen display 15x10,5x3,5cm. en 1x kleine metalen display met 3 rode, 3 gele en 3 blauwe tulpjes 6x6x3,5cm. Alles in g...
Drie delen glaswerk met paarse tinten, gemerkt Beranek Czech en onduidelijk gesigneerd (Tijar?): 1x kom 12,5x9,5cm., 1x vaas 15,5x10,5cm. en 1x vaar 22,5x11,5cm. Allen in goede staat
Acht gesigneerde kunstglazen karaffen diverse signaturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-16cm
Kavel met 7 delen glas/kristal: 1x Orrefors ovale vaas, gemerkt (GC-j8j4-42?) 15,5x15,5x11,5cm., 1x set van 3 Orrefors strakke kandelaren 15,5-21,5cm., 1x Karaf (Cristallo al piombo) 24,5x14,5cm., 1x ...
Tien oude gegraveerde kristallen wijn en likeurglazen, in goede staat 20e eeuws 11-17cm
Drie delen glas/kristal: 1x Kosta Boda ovale gestreepte schaal, gesigneerd B. Valline (nr. 50143) 19x15x9cm., 1x hoge vaas, gemerkt "Defne Koz for HWC eqiza by Sottsass associati" 30,5xø11,5cm. en 1x ...
Grote zware kristallen vaas van Val St. lambert, onduidelijk gesigneerd. Helder kristal met groene tinten 28,5x20cm. In zeer goede staat
Grote "fles" met groene accenten, gesigneerd Helen Krantz en genummerd (942381?), 32,5xø15cm. in zeer goede staat.
Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G
Drie prachtige Costa Boda kristallen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, design A. Ehrner in goede staat 20-27cm.
Twee handbeschilderde opaline glazen vazen ca. 1900 met floraal decor in goede staat 27xø14cm.
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G
Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.
Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G