Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picasso-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee facet geslepen kristallen bokaal vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Twee glazen vazen uit de serie Antiqua uit 1962. Ontwerp Max Verboeket. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Lot met antiek glaswerk. Copier Leerdam. Kleur: groen. 30-er Jaren. Bestaande uit: vaas, 4 glaasjes, karaf, art deco schaal. Afmeting: 6,5 - 25 cm. In goede staat.
Italiaanse Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Drie delen divers glaswerk. 1x Modern figuur Daum France. 1x Modern figuur Schreuder France. 1x Moderne vaas Bengt Edenfalk Zweden. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Persglazen gesatineerde presse de papier. Two anemones. Ontwerp van Rene Lalique. Draagt signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen vazen uit de 50-er jaren. Deels gesatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 12,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Moderne, zware kristalglazen schaal door Val Saint Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 36 x 37 cm. In goede staat.
3x Glaskunst. 1x Wandreliëf van Annemiek Punt (Ootmarsum). 2x Kip, glasfusing, maker? Afmeting: 31 - 40 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.