This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Starting price 400 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Lot glaswerk/kristal
Starting price 30 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.

Lot glas (4x)
Starting price 60 EUR

Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Modern glazen masker
Starting price 100 EUR

Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Starting price 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Glazen hoofd, H 39 cm.
Starting price 100 EUR

Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

18e Eeuws glazen jacht flacon
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse glazen jachtflacon met wildvoorstelling. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Copier, Schaal
Starting price 100 EUR

Moderne kristalglazen schaal
Starting price 70 EUR

Moderne, zware kristalglazen schaal door Val Saint Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 36 x 37 cm. In goede staat.

Antiek glazen piece de milieu
Starting price 180 EUR

Antiek glazen piece de milieu t.b.v. bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas, H 62,5 cm.
Starting price 80 EUR

Moderne glazen vaas. Transparant met rood en zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Glaswerk (3x)
Starting price 60 EUR

Drie delen divers glaswerk. 1x Modern figuur Daum France. 1x Modern figuur Schreuder France. 1x Moderne vaas Bengt Edenfalk Zweden. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Hollandse likeurset, 1900
Starting price 120 EUR

Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.

2x Antiek glaswerk
Starting price 100 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.

Lalique figuur, H 11,3 cm.
Starting price 150 EUR

Lalique France gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met haas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.

2x Kristal/glazen vaas, H 12,5 -25,5 cm.
Starting price 70 EUR

Twee kristalglazen vazen uit de 50-er jaren. Deels gesatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 12,5 - 25,5 cm. In goede staat.

Lot paperweights (5x)
Starting price 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.

Loetz vaas
Starting price 200 EUR

Loetz vaas
Starting price 200 EUR

Glazen vaas
Starting price 100 EUR

Gallé lampenvoet, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Murano clown, H 31,5 cm.
Starting price 60 EUR

Italiaanse Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Murano + Lalique lamp
Starting price 120 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.

Lot divers glaswerk
Starting price 60 EUR

Lot met antiek glaswerk. Copier Leerdam. Kleur: groen. 30-er Jaren. Bestaande uit: vaas, 4 glaasjes, karaf, art deco schaal. Afmeting: 6,5 - 25 cm. In goede staat.

Persglazen vaas
Starting price 50 EUR

Antiek gematteerde persglazen art deco vaas met floraal decor. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (2x)
Starting price 50 EUR

Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Jugendstil stijl vaas Tip Gallé. 1x Antieke schenkkan van kristal met messing en plated montuur. Circa 1900. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Starting price 50 EUR

Lot antiek kristal/glas. Onder meer; stolp, karaffen, dekselpotten, onderzetter et cetera. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas
Starting price 50 EUR

Lot met divers glas + kristal. Onder meer; menage, schalen, vaas, dekselpot et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

2x Slingerglas, H 13,5 - 14,8 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.

Knijpfles/glazen met tin (Copier?)
Starting price 50 EUR

Zes delen Hollands groen glas + tin Gero. Circa 1930. Bestaande uit: Knijpfles met vijf dunwandige glazen (Copier Leerdam?) Georg Nilsson. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Glazen schenkkan met glazen
Starting price 50 EUR

Antieke limonade kan met negen glazen. Circa 1930. Mondgeblazen, handbeschilderd, floraal decor. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas, H 21 - 33 cm.
Starting price 60 EUR

Twee glazen vazen uit de serie Antiqua uit 1962. Ontwerp Max Verboeket. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

2x Boheems kristal
Starting price 60 EUR

Twee facet geslepen kristallen bokaal vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.

Maria figuur (Leerdam)
Starting price 140 EUR

Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Loetz vaas
Starting price 300 EUR

Gallé vaas, H 13 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.

Glazen vaas, 1930
Starting price 200 EUR

Mooie, antiek gegraveerde en gesatineerde kristalglazen vaas met violist/naakte figuren/bosgezicht decor. Circa 1930. Ongesigneerd. Moser? Mooie kwaliteit. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

3x Glaskunst
Starting price 80 EUR

3x Glaskunst. 1x Wandreliëf van Annemiek Punt (Ootmarsum). 2x Kip, glasfusing, maker? Afmeting: 31 - 40 cm. In goede staat.

2x Presse papier
Starting price 40 EUR

2x Glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Starting price 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

Set Murano-glazen kaarskandelaren, H 38 cm.
Starting price 150 EUR

Zeldzame set Murano-glazen kaarskandelaren. Venetië. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Starting price 100 EUR

Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Lalique presse de papier
Starting price 70 EUR

Persglazen gesatineerde presse de papier. Two anemones. Ontwerp van Rene Lalique. Draagt signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.