This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Antieke koekplank, 37 x 29 cm.
Starting price 60 EUR

Dikke iepenhouten koekplank met afbeelding van ruiter te paard. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.

Keith Haring kapstok
Starting price 60 EUR

Vilac France, Keith Haring kapstok. Copyright Estate. Keith Haring 1993. Afmeting: H 23 x L 51 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Starting price 60 EUR

18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.

Twee plated dienbladen
Starting price 60 EUR

Twee grote plated dienbladen met bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 50 + 70 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Starting price 60 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon van zwart bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Renaissance plaquette jachtvoorstelling
Starting price 60 EUR

16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.

Lot tin (maten) (10x)
Starting price 60 EUR

Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.

Oude Finse telefoon
Starting price 70 EUR

Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Wijn-decanter + fles rode wijn
Starting price 70 EUR

Oude/antieke wijn-decanter + fles rode wijn 'Domaine de la Trappe Staouëli Henri Borgeaud 1960'. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Boekensteunen, (A. Lincoln)
Starting price 70 EUR

Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.

Lot Russische lakwerkdozen (3x)
Starting price 70 EUR

Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (19 x)
Starting price 70 EUR

Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.

2x Kandelaar/lamp
Starting price 70 EUR

2x Oude/antieke kandelaar/lamp. 1x Neogotisch vergulde messing kaarskandelaar, 19e eeuw. 1x Bronzen lampenvoet, 20e eeuw. Afmeting: 68 - 128 cm. In goede staat.

Neo-gotische kandelaar, H 66 cm.
Starting price 70 EUR

Kerkelijke neo-gotische kaarskandelaar van messing met schrift. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl hanglamp (Tiffany-stijl)
Starting price 70 EUR

Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Engelse scheepsbarometer (inbouw)
Starting price 70 EUR

Antiek, Engelse, zware scheepsbarometer van messing. Voor inbouw. Afmeting: 10 x 21 x 17,5 cm. In goede staat.

Plaquette (terracotta), Italië
Starting price 70 EUR

Grote geglazuurde terracotta plaquette met voorstelling van Heilige Fransiscus. 1982 Ablamon Faenza Italië. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Fruitschaal + presenteerblad
Starting price 70 EUR

Twee antieke Jugendstil schalen. Circa 1900. 1x Koperen schaal met florale zweepslag. 1x Tin plated schaal met vijver/karper/floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Koekjesschaal, ca. 1925
Starting price 70 EUR

Art Deco vernikkelde koekjesschaal met blauw-glazen binnenschaal. In de stijl van J. Eisenloeffel, 1870 - 1956. Circa 1925. Enkele gebruikssporen. Afmeting: 18,5 x 15 cm. In goede staat.

Oosterse lamp, H 34 cm.
Starting price 70 EUR

Oosterse tafellamp van koper met glazen stenen gedecoreerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot met briefopeners, divers (3x)
Starting price 70 EUR

Drie antieke brievenopeners van messing. Divers. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: L 20 - 22 cm. In goede staat.

Afrikaanse suiker/zout hamer
Starting price 70 EUR

Antiek bronzen noord Afrikaanse Touareg suiker of zout hamer. Met gravering. Afmeting: L 22,2 cm. In goede staat.

Design kandelaar
Starting price 70 EUR

Pols Potten tafelkandelaar. Ontwerp Erik Pol. Model Twiggy with squirrels. Afmeting: 37 x 24 x 37 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Starting price 70 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.