Grote oude/antieke bewerkte ivoren slagtand met florale en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Oude/antieke ivoren sculptuur. Eerste helft 20e eeuw. Indische olifant met figuren, fijn gestoken. Afmeting: H.13 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afmeting. 63x52 cm. In goede staat
Gietijzeren bloementafel (historisme), 19e eeuw. In renaissance stijl met cherubijnkoppen (gemerkt). Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Oude design hanglamp, door 'Verner Panton Moon Design'. Wit kunststof met chrome (lichte oxidatie). Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Grote oude marmeren lampenvoet met verguld brons, met dolfijnen. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H.46 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Diverse kazuifel kragen ( antieke), enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100cm. In redelijk/goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Drie grote houtgestoken beelden van een Amsterdams staand horloge. In originele polychromie. (beschadigingen + kleinere restauraties). Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische papier maché handbeschilderde vaas met reliëf figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afmeting. 49x95x48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.