Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm
Zeldzame grote zware plated Art Deco kaarskandelaar voor zeven kaarsen.ca 1930 cond. G 28x41x13cm
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G
Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.
Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G
Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G
Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm
Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G
Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.
Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.
Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.
Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.
Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm
Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G
Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm
Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm
Grote antieke gietijzeren haardplaat met Renaissance figuren decors en teksten.90x81cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse kopergeslagen barok kaarskandelaar in goede originele staat. 127cm Cond:G
Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G
Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm
Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G
Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G
VERVALLEN UIT VEILING
Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat
Antieke Jugenstil kaarskandelaar omstreeks 1900 van metaal. koud beschilderd voorstellende een reiziger met waterlelies en libelles(mogelijk Weens) in goede originele staat, 41cm. Cond: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G
Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...
Diverse oude/antiek delen paardentuig (o.a. arreslee): 1x paardenversiering met bellen, adelaar en haas, 2x lederen banden met 18 koperen bellen en 1 kavel diversen paardentuig 7-120cm. Cond.: G
Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.
Grote tiffany stijl tafellamp met druivenrank decor 2e helft 20e eeuw, in goede staat.57x51ø Cond:G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Koperen bewerkte petroleumlamp ca. 1900, geëlectrificeerd (verder in goede staat) 50x60cm.
Groot plated perzisch kromzwaard en pvc kist, 2e helft 20e eeuw met graveringen en rijgerkop 60cm Cond:G
Twee delen antiek snijwerk, 1 cherubijnkopje, grote houtgestoken kapitel omstreeks 1800. 14-40cm Cond:R/G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Twee Hollandse vooroorlogse voorraadblikken, een Haagse hopjes, en sanders en co amoniak-zeep. 10-16cm Cond:G
Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G
Vier oude tinnen kannen (gepoetst) met merktekens 18e/19e eeuw 14-23cm in goede staat
Twee koperen kandelaren met porseleinen tussenstukken ca. 1900 in goede staat 29cm.
Antieke Duitse notenhouten accordeon omstreeks 1900, Concertina Chemnitz, met metalen beslag, parelmoer knoppen(2 knoppen missen) Cond:G
Antieke Duitse houten accordeon, omstreeks 1900 met metalen beslag en parelmoer knoppen(twee knoppen missen) 38x19x20cm Cond:G
Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G
Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)
Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G
Vier diverse 19e eeuwse ketels: 1x grote koperen appelketel, 1x zakketel messing, 1x tinnen ketel, 1x roodkoperen ketel met porselein, ø18-ø23cm. Cond.: R-G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Drie sloten: 1x vroeg 18e eeuws Duits ijzeren deurslot met sleutel (stukje metaal-sierwerk weg) met vergrendeling 37x18x7cm. en 2x 19e eeuwse deursloten Cond.: G
Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G
Drie delig kopergeslagen artdeco bowlset omstreeks 1920 Duitsland. gemerkt met een pelikaan stempel alleen bowlpot gemerkt. (schutzmarke Pelikan) bestaande uit 1 groot tablet, een onderschotel en een...
Oud koperen haardstel met liggende hond, 4 delig 20e eeuw 59cm Cond:G
Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG
Twee antieke tafelpetroleumlampen omstreeks 1900, een majolica met aardbeiendecor, en een compisitie metalen historisme, 48/50cm Cond:G