Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Lemmet met anker gegraveerd en originele patina (oxidatie lemmet) 82cm. Cond.: G
Groot vroeg 19e eeuws polychroom beschilderd wandaltaar (Duitsland) in Gothische stijl met 3 nissen, diverse prenten, zijwaartse deurtjes en vergulding 125x110x32cm. Cond.: G
Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Bronzen tafellamp met marmeren voet, voorstellend ibissen bij bamboe 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.
Prachtige antieke theekist met rondom intarsia van diverse houtsoorten ca. 1800 met origineel slot. Geheel in zeer goede staat 12x12x11cm.
Kavel met ca. 230 tot 240 parfumflessen waarvan het meerendeel ongeopend. Geheel in plexiglas vitrines met diverse bekende merken. In zeer goede staat ca. 2-5cm. Het betreft hier modelflesjes met de o...
Boulle sieradenkist 19e eeuw met lade en zakhorloge-houder onder schuin deksel. Schildpad op het deksel is gerestaureerd 15x19x12cm. Cond.: G
Vier oude Duitse miniaturen met ivoren lijsten en geschilderde portretten o.a: Richard Wagner, Franz Liszt, Mozart en Beethoven 12x14,5cm. Cond.: G
Twee oude Pelikan (Duitsland) vulpennen, in goede originele staat. 12-14cm.
Twee 19e eeuwse koperen hazenpannen/braadpannen in goede staat 54-60cm.
Twee oude/antieke roodkoperen scheeps-waarschuwingslampen: All-Round White en All-Round Red ca. 1930 in goede originele staat 35xø20cm.
Groot 18e eeuwse houtgestoken kruisbeeld (vermoedelijk Spanje) met originele rest-polychromie in goede staat (4 vingers missen) 140x72x18cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine met diverse curiosa (pillendoosjes, porselein etc.) 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm. Cond.: G
Grote oude kristallen (amandelslijpsel) 6-lichts kroonluchter met pegels ca. 1930. In goede originele staat 80xø60cm.
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor van draken, boedha etc. 20e eeuw in goede staat 70x61x20cm.
Hollandse ebbenhouten met koperen octant, L.J. Hart Amsterdam ca. 1900 in goede staat 32x26x11cm.
Oud Japans katana samurai zwaard, gemerkt M.P. 2e helft 20e eeuw met vleermuis op de heft 99cm. Cond.: G
Biedermeier 19e eeuws schildpad-lepeldoosje met ivoor waarin 10 zilveren lepeltjes zitten. in zeer goede staat 3x13x8cm.
Zes oude Duitse Mont-Blanc pennen, w.o. met gouden schrijftip. In goede originele staat. 13.5cm.
Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop ca. 1800, gesigneerd A. Dyck. In goede ongepoetste originele staat (kogelstamper mist) 35cm. Cond.: G
Prachtig antiek pistool met 8-kantige loop (zwaar kaliber) ca. 1800, spaanveer defect en kogelstamper mist. Ongepoetst
Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars ca. 1880 (Historisme) in goede staat 60cm.
Drie antieke miniaturen: 1x damesportret met ivoren lijst (geschilderd, onduidelijk gesigneerd), 1x damesportret met vergulde bronzen bewerkte lijst, geschilderd en 1x damesportret met Louis Seize bew...
Twee black powder pistolen 2e helft 20e eeuw (functioneel voor schietsport): 1x R. Guerpo de Guard de la Persona del rey en 1x Charlote black powder (vuursteenontsteking) Italië 34-35cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse marmeren cassette met bronzen ornamenten ca. 1860, origineel slot en sleutel. geheel in goede originele staat 13x24x12cm.
Duitse spaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met spreuk "Freude, Fried und Einigkeit vallte bei uns Allezeit" in goede originele staat 17x47x30cm.
Twee grote oude gietijzeren kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw 102cm. Cond.: G
Twee cavalrie trommels ca. 1910 van messing met hout. Opschrift "Ant. Dehmal nachfolger Wien VII Breitegasse" in goede originele staat 39xø37cm. en 20xø33cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Twee grote plated bronzen 5-lichts kandelaren met putti 20e eeuw in goede staat 75x37x37cm.
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Zeldzame 19e eeuwse mechanische vogellokker met stukjes spiegel en opdraaimechaniek in goede staat 21x18x7cm.
Vijf oude/antieke miniaturen in diverse lijsten (ivoor/hout met been/hout) Alle portretten zijn geschilderd (1x gesigneerd F. Lane) 9,5-15cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met diverse voorstellingen en spreuken 3x15x5cm.
Drie oude miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 en 3 geschilderde damesportretten: 1x gesigneerd Palmir, 1x gesigneerd Day en 1x gesigneerd Stieler 12,5-15cm. Cond.: G
Twee vooroorlogse reiskoffers: 1x metaal 90x36x51cm. en 1x hout met bekleding 101x33x53cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen vergulde godslamp in Gothische stijl met rondom draken in zeer goede staat 50x44x40cm. Cond.: G
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Vijf delen oud/antiek tin en brons: 1x grote bronzen 18e eeuwse vijzel, 1x tinnen brandewijnkom 17e-18e eeuw, 1x suikerpot 19e eeuw, 1x tinnen pul 20e eeuw en 1x tinnen lepel 20e eeuw 14-18cm. Cond.: ...
Antieke viool uit Sachsen van Schuster en Co ca. 1900 met strijkstok 61cm. Cond.: G
Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Vijf delen divers oud/antiek: 1x bewerkte Turkse bronzen dekselpot, 1x bronzen kistje (bewerkt), 1x aparte bronzen houder, 1x dekseldoosje met glazen deksel (bewerkt), 1x inktstel van latoenkoper ca. ...
Grote kruideniers-koffiemolen ca. 1900 van gietijzer met hout en messing. In goede originele staat 50x40x28cm.
Vier delen antiquarische boeken Duitsland, Katechismus der Natur door J.F. Martinet 1778-1779 (21x5x13cm.) Cond.: G
Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.
Diverse Oranje onderscheidingen o.a.: Prinses Juliana, Prins Bernard, Bernard-Julianan, Emma, totaal ca. 30 stuks 1-4cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten hangvitrine kastje met verzameling van ca. 50 delen Limoges porselein 2e helft 20e eeuw (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Twee oude bronzen cloisone vazen 20e eeuw (China of Japan) 31xø18cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met decor van libelle en mozaïek in goede staat 63xø41cm.
Vijf oude/antieke koperen steelpannen in goede originele staat ø12-ø21cm.
Antiek 19e eeuws kistje met porseleinen medaillon, rozendecor en koperen beslag in goede staat (slot mist) 10X15X22CM.
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten kist met bronzen beslag en origineel slot. geheel in zeer goede staat 13x21x12cm.
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw (veranderd van 2-lichts naar 1-lichts) in goede staat 55x40x25cm.
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Oude Duitse karabijn "Deutsche waffen und munitions fabrik Berlin", "Espingarda Portugeza mod 1904" (onschadelijk) 109cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.
Vergulde Russische bronzen ikoon, 19e eeuw, met russische teksten, figuren en Corpus Christy. 27x12x1 cm Cond. Goed
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen scheeps-patrijspoort met speciaal glas (thoughened glass) ca. 1900 15xø44cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Antieke Duitse wortelnoten naaidoos met spiegel, vakverdeling en origineel slot met sleutel. In goede staat 10,5x27x13cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Kavel oude/antieke lijsten o.a: ovaal en rechthoekig 19e-20e eeuw (met en zonder inhoud) 11-43cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kisten: 1x theekist palissander fineer met intarsia "Thé" en 1x schrijfkistje met inktpotje en zandstrooier (mahonie hout). Beide in goede originele staat 10,5x18,5x13cm.
Enkelloops 19e eeuws (hagelschot) damesgeweer met knikloop ca. 1850. Mechanisch in orde en in goede staat 100cm.
Albasten opengewerkte schaal 19e eeuw in Empire stijl met 5 mediallons. Bij 1 mediallon is de omranding gerestaureerd 21x24x3,5cm. Cond.: G
Oude kroonluchter 20e eeuw met kristallen pegels in goede staat 41xø60cm.
Vijf delen oude houten Afrikaanse artifacts: 3x maskers, 1x pijlenkoker van leer met diverse pijlen en 1x slagwapen (20e eeuw) 25-68cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Biedermeier theestoven met koperen binnenwerk, appelketel en klontentang 36xø28cm. en 44xø34cm. Cond.: G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.