Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.
Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.
Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...
Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.
Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.
Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.
Zeldzame antieke Stenson Cooke 1773 motorkap embleem (car hood ornament) in redelijke staat 15x11cm.
Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G
Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G
Oude Chinese (of Japanse) messing bewerkte dolk met sprinkhaan en insectendecor, gesigneerd ca. 1900 25,5cm. Cond.: G
Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...
Wortelnoten 18e eeuws theekistje met origineel beslag en sleutel. In zeer goede staat. 15x23x15cm.
Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G
EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Grote eikenhouten houtgestoken wandbarometer met druivenranken en geëmailleerde platen. In goede originele staat 94x38cm.
Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...
Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.
Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G
Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...
Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.
Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.
Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...
Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.
Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G
Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M
Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G
Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...
Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.
Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.
Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.
Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.
Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Bronzen 17e eeuwse kaarskandelaar in goede staat, onder gerestaureerd 22xø10,5cm. Cond.: G
Vier decoratieve wapens 20e eeuw bestaande uit een set koppelpistolen en een set voorladers 47-124cm. Cond.: G
Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G
Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.
Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.
Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.
Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.
Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.
Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.