Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl bronzen kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cmm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hygrometer. Gemerkt L.M. 186442. Circa 1900. Koperen hengsel. Afmeting: 17 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.
19x Franse antiquarische boeken. 18e Eeuw etc. Onder andere: Les Oeuvres de monsieur Moliere 1725, Fables Choisier mises en vers par J. de la Fontaine (vol met 18e eeuwse gravures), Le Petit Paroissie...
Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren met putti. Eén reparatie. Eén kandelaar iets verbogen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten hangtelefoon uit Stockholm door L.M. Ericsson & Co. Afmeting: zonder hoorn 75 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.