Twee messing wandkandelaren in Louis Seize stijl. Eerste helft 20e eeuw. 1x Kaarskandelaar model. 1x Elektrisch. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Drie bronzen lampen. 20e Eeuw. 1x Hanglamp + 2x wandlamp. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Underwood typemachine. Circa 1930. Afmeting: 26 x 45 x 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wierookbrander van messing, met cherubijnkoppen. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antiek koperwerk. Onder meer; weegschaal, wandschotels, koffiemolen, bloempotten, kan et cetera. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Thieme Becker und Vollmer kunstenaars Lexikon. 17 + 5 delig. Duits-talig. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Statenbijbel met bronzen beslag. Biblia de Gantsche H. Schriftte. Afmeting: 37 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee Indonesische hardhouten gestoken boekensteunen in tempelvorm. 20 Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot met zeven delen divers oud Indonesisch houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 1x Olielamp, circa 1900. 1x Koffiemolen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Zeven delen divers oud Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. Holland, Israël, Togolaise, Frankrijk, Spanje, eerste dag enveloppen, postfris + gestempeld et cetera. Afmeting: 30 x35 cm. In redelijk/goede staat.
Postzegelverzameling. Divers. Onder andere Holland. Gestempeld + ongestempeld. Vijf albums + diverse losse zegels. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve brons-kleurige wandconsoles van hout met leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Portretten. Afmeting; H 8 x B 7 cm. In goede staat.
Twee antieke kerkelijke kandelaren van messing, neo gotisch. Plus een koperen waterketel. 19e Eeuw. Afmeting: 51 - 73 cm. In goede staat.
Antiek koperen aker. 19e Eeuw. Houtbak geheel rondom met koperen nagels. Afmeting; H 30 Ø 38 cm. In goede staat.
Twee delen divers antiek. 1x Gietijzeren weegschaal, circa 1900. 1x Messing barometer met putti, circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Lot met divers koperwerk. 1x Paraplubak. 1x Haardscherm met bewerkte afbeelding van figuren in interieur. 2x Gedraaie kandelaar. Allen circa 1900. Afmeting: haardscherm 86 cm. Afmeting: kandelaar H 32...
Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage Space Age hanglamp. Merk: Zuiver. 70er - 80er Jaren. Afmeting: 39 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.