Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.
Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.
Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.
Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Zweedse Gallo tank drukmeter met kwik en procent weergave. Hammerslag beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Hollandse wandgarderobe met kerfsnijwerk en zeven haken. Circa 1900. Afmeting: 112 x 14 x 21 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing Dupont aansteker. Vuursteen goed. Mooie vergulding. Afmeting: 4,7 x 3,5 x 1 cm. In goede staat.
Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....
Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen divers antiek. Bestaande uit: drie delen antiek tin, 18e - 19e eeuw. Messing dekseldoos, Christmas 1914. Gezangboek, 19e eeuw, met twee aquarellen, sepia. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede sta...
Twee antieke wandkandelaren van messing. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek brons vergulde wandkandelaar. Circa 1860. Afmeting: 30 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Figuurlijke tafellamp. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.