Dikke iepenhouten koekplank met afbeelding van ruiter te paard. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.
Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.
Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil schalen. Circa 1900. 1x Koperen schaal met florale zweepslag. 1x Tin plated schaal met vijver/karper/floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Art Deco vernikkelde koekjesschaal met blauw-glazen binnenschaal. In de stijl van J. Eisenloeffel, 1870 - 1956. Circa 1925. Enkele gebruikssporen. Afmeting: 18,5 x 15 cm. In goede staat.
Oosterse tafellamp van koper met glazen stenen gedecoreerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.