Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.