Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R
Oud zijden geknoopt tapijt, fijngeknoopt, turqoise en blauw, in goede staat 124x190cm.
Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G
Uiterst fijgeknoopt Perzisch zijden kleed, turqoise-rood, in goede staat 103x148cm.
Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm
Prachtig oud Perzisch kleed, roodbruin-zwart, mooi van kleur en in goede staat, 145x240cm Cond;G
Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.
Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G
Drie oude Perzische kleden, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60x60-76x76-100x84cm. Cond:G
Langwerpig perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm