Oud Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 80 x 130 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische bidkleden in de kleur rood/bruin. Afmeting: 120 - 125 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 168 x 105 cm. In redelijk/goede staat.
Zes diverse oude/antieke Perzische kleine kleden. Onder andere: Kameelzak. Afmeting: 38 - 95 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart/creme. Afmeting: 172 x 115 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Onder andere: Bidkleed. Meerkleurig floraal. Afmeting: 105 x 90 cm / 126 x 84 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper in de kleuren rood/creme/zwart. Afmeting: 71 x 262 cm. In goede staat.
Oude antieke Oosterse pers met florale decors. Meerkleurig. Afmeting: 195 x 133 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Scheurtje bij rand. Afmeting: 227 x 124 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Bestaande uit: Bidkleed, bruin + floraal/meerkleurig. Afmeting: 123 x 82 cm / 147 x 101 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke loper. Beschadigd. Afmeting: 105 x 366 cm. In matige staat.
Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 150 cm. In goede staat.
Grote pers met floraal decor. Rood/blauw van kleur met een groot medaillon in het midden. Afmeting: 330 x 218 cm. In goede staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Floraal. Meerkleurig. Afmeting: 254 x 170 cm. In goede staat.