Groot Perzisch handgeknoopt tapijt in rood-blauw-zwart kleuren (beetje kaal) 280x170cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed (gereinigd) in oker/rood tinten 370x272cm. Cond.: G
Twee kleinere Perzische kleden in redelijke staat 120x83cm. en 130x85cm.
Twee Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten 129x78cm. en 122x76cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/blauw tinten 345x240cm. Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in roodtinten 122x80cm. Cond.: G
Oud Perzisch tapijt(rood/zwart etc.), lichte sleets 190x127cm. Cond.: R
Groot handgeknoopt Perzisch kleed, hoofdzakelijk in roodtinten met bloemendecor in goede staat 201x348cm.
Handgeknoopt Perzisch kussen en 3 vierkante Perzische kleedjes in redelijk tot goede staat ca. 60x60cm.
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt. fijn geknoopt in blauw tinten, goede staat. 310x196cm.
Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G