Oud Perzisch fijgeknoopt kleed, rood met florale decors, in goede staat, 172x224cm
Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G
Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm
Groot oud Perzisch kleed, rood met florale decors, in goede staat 200x310cm
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G
Twee oude Perzische kleedjes Sumack, in goede staat 130x40 cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden (1x iets sleets) 95x158cm. en 143x110cm. Cond.: R-G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten zwart/blauw/creme/bruin 124x214cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Groot fijngeknoopt Perzisch kleed, handgeknoopt met floraal decor 270x175cm Cond:G
Oud zijden kleed, ivoorkleurig met blauw in goede staat 155x90cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed (India) handgeknoopt met floraal decor, 246x178cm Cond:G
Oud briek rood perzisch kleed, fijngeknoopt en in goede staat 177x123cm
Oud Perzisch kleed Herez met floraal decor in de tinten rood/blauw/creme etc. 230x315cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm