Twee oude blikken kinderfornuizen omstreeks 1930, een maal petroleum, een maal elektrisch, gemerkt G.Brützelette 15-25cm Cond:R/G
Mehano Prestige (H0) Class 66, GM EMD JT42CWR, in originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat
Vier Märklin wagons H0 in originele doos en in goede staat: 43119, 4052, 43100 en 43110.
Kavel met diverse H0 wagons en lok o.a: Roco lok met wagons uit de starterset 41346 en ca. 28 andere wagons. Functies niet getest. Wagons van gebruikte tot goede staat. Kunnen delen missen.
Twee Roco H0 loks: 1x Roco 63384 diesellok en 1x Roco 63926, beide in redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Roco H0 69390 NS 521 lok. In redelijk tot goede staat, functies niet getest.
Vier Märklin wagons H0 in originele doos en in goede staat: 45644-02, 45644-03, 45644-04, 45644-05 en 45644-06.
Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.
Oud Knikkerspel 50er jaren gemaakt van hout en metaal met zak knikkers 60x31x4cm Cond:G
Antieke Duitse pop papier-maché nr 342, met flirtogen, originele pruil open mond bewegende tong, oude kleertjes en schoenen in goede staat 49cm
Carrera politieboot (ca. 53cm.) op afstand bestuurbaar, ogenschijnlijk in goede staat en compleet (functies niet getest).
Antieke papier machee pop omstreeks 1900 met stoffen lichaam, vaste ogen mohair pruik, ongemerkt (gezicht iets beschadigd) 47cm Cond:R
Antieke poppenwagen omstreeks 1900 met originele beschildering(kap mist) 69x60x30cm Cond:R/G