Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G