Polyphon 19e eeuwse muziekkast van notenhout fineer ca. 1880 Grunderzeit. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met volle zuilen en lade. Met muntinworp en in totaal 3 platen (ø50cm.)...
Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.
Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...
Grote mahoniehouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw met aan beide zijden deuren en lades. Uitneembaar tot 3 delen. Bandintarsia op het blad 117x200x80cm. Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.
Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.
Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...
Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G
Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...
Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...
Eikenhouten 18e eeuws Louis Seize schrijfbureau, mooi origineel binnenverdeling met lades en kelder. Zijkanten krimpnaden, 3 sloten missen en ander beslag, verder in goede originele staat 112x108x54cm...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quize kabinet in ongerestaureerde originele staat. Beslag is vervangen door ander antiek beslag. 235x170x60cm. Cond.: R
Zuid DUitse 18e eeuwse barok commode, notenfineer op vurenhout (dik fineer). Bevat 2 lades en origineel beslag, sloten en sleutel. lichte fineerschade 82x113x60cm. Cond.: G
Eikenhouten 18e eeuwse kloosterkast met sterintarsia in de deuren en uitneembaar. Kast is onstabiel 185x150x60cm. Cond.: R
Zuid Duitse notenhout fineer op grenenhout barokcommode ca. 1780 met bandintarsia (oudere restauraties). Originele sloten en beslag 88x72x122cm. Cond.: M-R
Mahoniehout fineer op eiken empire bank ca. 1820 met klauwpoten in goede staat 134x100x60cm.