Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 135cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G