Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G