Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Oude Schwarzwald klokkenman 2e helft 20e eeuw van compositie metaal (slinger mist) 38cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890, 115cm Cond:G
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.
Grote mahoniehouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G
Oude eikenhouten pendule omstreeks 1950, gemerkt Juba, licht eiken slagwerk 5 hamers op gongstaven, in goede staat 20x37x11cm Cond:G
Oude Hollandse Zaanse klok, 2e helft 20e eeuw, met atlas en bronzen ornamenten, in goede staat 54cm Cond:G
Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G