Grote notenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en datum aanduiding, slagwerk op 5 gongstaven, in goede staat met 3 gewichten.133cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R
Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm
Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm
Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G
Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm
Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat en cirkeldak. In goede staat 36x24x15cm
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm
Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...
Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.
Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Negentiende eeuwse Franse comtoise wandklok, met harpslinger en ophangbok, Feuille met twee romantische figuren 41x28x15cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.
Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G
Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R
Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G
Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.