Hollandse Friese stoelklok 19e eeuw met wekkerfunctie in goede staat 77x43x25cm.
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Duitse Pfeilkreuz bim bam regelateur met gongstaven ca. 1920 in goede originele staat (met sleutel) 73x34x17cm.
Oude Hollandse Sallandse klok met maanstand, gemerkt Telma 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x22x17cm.
Nikkelen reiswekker ca. 1890 met sleutel (lichte oxidatie) 16x10x14cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.
Antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1890, compleet in goede staat. 83x34x17cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.
Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Eppin...
Gustav Becker wandklok met emaille wijzerplaat (zonder slag) ca. 1900 in goede staat 40x10x12cm.
Grote porseleinen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk. Decor van goud en bloemen, in goede staat 40x24x17cm.
Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...
Oude hangklok ca. 1960, gemerkt Mauthe in zeer goede staat met gebogen glas 40x32x12cm.
Tafelklok ca. 1890 met intarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt C.B. In goede originele staat 37x26x15cm.
Oude houtgelakte pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt Koehler in zeer goede staat 33x17x10cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Jugendstil 3-delig antiek keramieken klokkenstel, gemerkt J.Duwe met handbeschilderd decor van landschappen, vee en gouddecor (wekkeruurwerk niet getest). In goede originele staat 30,5x28x6cm. en 27x9...
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met gongwerk en slagwerk. Compleet en goedwerkend 21x27x15cm.
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Kleine Duitse koperen reiswekker ca. 1900 in goede originele staat. Veer is goed, uurwerk loopt even en gaat dan stilstaan (vuil) 4,8x5x5cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekkerfunctie. Mooie meekrab kleur, in zeer goede staat 132x37x22cm.
Eikenhouten Tempus Fugit wandklok ca. 1980 in goede staat (kroontje afgebroken) 80cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Engelse staande klok, 18e eeuw, met bronzen 1-daags uurwerk, gesign. Henry Deykin, Worcester n 1318, met zwart gelakte kast. In originele staat. 195x453x26cm.
Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Porseleinen pendule met Pfeilkreuz uurwerk, Thuringen porselein Volkstedt RudolStadt ca. 1900, geen beschadigingen gevonden. Voorstelling van boerenjongen en boerenmeisje met bloem 35x16x14cm. Cond.: ...
Franse 18e eeuwse Boulle religieuze pendule met (zilver/plate?), schildpad, koperinleg en vuurvergulde bronzen ornamenturen. origineel uurwerk Claude Maunier Paris. gegraveerd in uurwerk en voorop de ...
Zeer grote bronzen paardenkoets met klok 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in zeer goede staat 50x76x25cm.
Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.
Jugendstil keramieken Plazuid Gouda Plateel pendule ca. 1900 met uurwerk (compleet). Met zweepslag bloemenmotief, gemerkt Np 767 AD Holland Gouda. Minimale chip voet voorzijde 30x16x12cm. Cond.: R-G
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.
Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G
Franse kolompendule ca. 1870 met boulle inleg. Licht beschadigd, zonder slinger en 1 wijzer mist. uurwerk incompleet 47x24x14cm. Cond.: M
Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.