Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Duits porseleinen klokkenstel. Circa 1880. Sitzendorf circa 1850. Met vrouwelijke figuren, putti en roze rozen. Enkele chips bloemenkandelaars. Bij pendule mist vleugel + chips aan r...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...
18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek Carrara marmeren Franse pendule/portaalklok in Louis Seize stijl. Circa 1900. Met bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang + schotelvormige emaille wijzerplaat + wekker. Paar beschadigingen wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.
Grote, antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule voor de Oosterse markt. Vrouw met putti + halve maan met sterren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 91 cm. In goede st...
19e Eeuwse Engelse 3-gewichten Hood klok met slagwerk op drie bellen, in mahoniehouten klokkast. Tho Vernon Liverpool. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Griekse vrouw met vaas. Marmeren basement. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten tafelklok. Elliot Clock. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Kopie van zeer grote antieke Franse jacht wandklok. Composiet. Deel van becijfering mist. Batterij uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In redelijk/goede staat.
Elektrische Seiko jaarloper. Model Westminster. Whittington. Messing, verguld met hout. Twee melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Rococo fayence staande klok met horloge uurwerk. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 30,5 cm. Niet getest. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal en albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia. Ballon-vormig. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Art Deco tafelklok. Eikenhout, geëboniseerd + chroom. Circa 1930. Halfuur-slag met drie gongstaven. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Twee antiek klokken. 1x Pfeilkreuz wekker met monnik, automaat, niet getest. 1x Nachtlicht klok met wekker (Brevete). Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Franse wekkerklok met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm.In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse tafelklok van messing, met Amor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerde bakkersklok met floraal decor. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 36 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Antiek messing vergulde reiswekker. R & C Paris. Frankrijk. Circa 1900. Geen slagwerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek Franse comtoise met wekker-functie, met mooie lyra slinger. Ankergang. Circa 1870. Afmeting: 43 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Pfeilkreuz regulateur van notenhout, met adelaar bovenop. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 33 x18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Gustav Becker pendule. Art Deco. Circa 1925. Eikenhout + notenhout. Afmeting: 23 x 30 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Een koperen AWU Amsterdamse School wandklok. Adrianus Willem Uithol. Mogelijk naar ontwerp van Johannes Bosma. Jaren 30. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Gründerzeit regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur slag. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met wortelnoten tafelklok. Circa 1920. Met messing wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B.W. Afmeting: 43,5 x 42,5 x 15 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse wekkers. Circa 1900. 1x Messing vernikkeld. 1x Compositie metaal met automaat Bonsoir. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Zware, Russische Art Deco tafelklok van chroom. Elektrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 35,5 x 7 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
Antieke wandklok met achter-glas-schildering en eikenhouten lijst. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse Friese stoelklok. 18e Eeuw. Geheel omrand met lood. Wijzerplaat is beschilderd met landschap voorstelling met molen en huisje. Lood is iets beschadidg. Afmeting: 70 x 30 x 25 cm. In ...
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke Franse boulle pendule met extra barometer + thermometer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk/enchappement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...