18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Drie-delig Frans klokkenstel van rozenhout, met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, met repetitie slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Griekse vrouw met vaas. Marmeren basement. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
Elektrische Seiko jaarloper. Model Westminster. Whittington. Messing, verguld met hout. Twee melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.