Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...
Oude Chinees porseleinen penselenpot 18e eeuw Kang Xi met decor van figuren op rosten. In zeer goede staat 15,5xø19,5cm.
Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G
Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met Chinese dansende familie bij een huis, verso gesigneerd. Tevens decor op achterkant, minimale randschade ø21,3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met sslamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G
Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Twee zeldzame Chinees keramieken Guan Yin 18e-19e eeuw met cremekleurig cracele glazuur: 1x met pagode en 1x met kom 12-13cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G