Drie delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpotje (deksel vast) met bloemdecor (chip bodem), 1x 4-kantig vaasje (bovenaan beschadigd) met bloemdecor, 1x tablet met schaal voorzien van huizen- en l...
Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G
Grote Chinese terracotta voorraadpot 17e-18e eeuw met tekens en glazuur. In zeer goede originele staat 49xø33cm.
Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Chine de Commande rijstkom met deksel, gelijmd 9,5xø12,5cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen kop en schotels met Chinees landschapsdecor (konijn in landschap). In goede staat 4,5xø9,5cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Chine de Commande kom, gelijmd 6xø14cm. Cond.: M
Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Amazone in goede staat ø26cm.
Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...
Grote oude keramieken vaas West Germany ca. 1960, Nr 420-54 met Grieks opgewerkt decor, rijtuigvoorstelling. Minimale chip glazuur bij bovenrand 54x28xø20cm.
Vijf borden Petrus Regout Maatsricht ca. 1900, decor Flora in goede staat ø26cm.
Terracotta trekpotje, China ca. 1930 met zegel op de bodem en drakendecor 9x16xø10cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarsschaal, gesigneerd Shublet 13. Zandkleurig met bronskleurige glazuur in goede staat 11x20x23cm. Cond.: G
Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.
Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R
Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G
Drie setjes kop & schotels ca. 1900; 1x set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Slamat. 1x Set van 6 kop&schotels Petrus Regout Maastricht, decor Flora en 1x set van 6 kop&schotels Eng...
Twee Hollandse 17e eeuwse tegels van een man en een vrouw. Minimale randschade, glazuur goed ca. 13x13cm.
Grote Franse keramieken vaas "Mont Chevallier Cannes" met prachtig bladmotief 41xø20cm. Cond.: G
Twee tegels 18e-19e eeuw; 1x fruitschaal (chip glazuur af) en 1x floraal decor (lichte randschade) 13x13cm. Cond.: R-G
Oude keramieken Art Deco figuur ca. 1930 van een knielende vrouw met bloem, zilvergrijze glazuur (haarscheur) 36x23x14cm. Cond.: R
Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x vaasje Gouda plateel (chips), 1x doorbroken keramieken mandje, gesigneerd BVK Soest E. Viola (Cond.: G), 1x Makkumse kom, blauw decor (chip), 6-16cm. Cond.: R-G
Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R
Vijf delen oud keramiek; 2x kogelvazen Hamelner Topferei, 1x vierkantschaal met blauw glazuur, gemerkt met een muis afgebeeld, 1x kogelvaas ca. 1970 "Karin en Walter Zander", 1x vaas Rönne Bornholm Dä...
Keramieken kogelvaas ca. 1930, gemerkt Vallanis (Frankrijk) met bloemdecor en zwarte stippen in goede originele staat 15xø14cm.
Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G
Grote keramieken Rörstrand Zweden vaas met zeilschepen decor ca. 1910 (oude haarscheur bij bovenrand) 32xø15cm. Cond.: R
Drie delen oud keramiek; 1x fruitschaal ca. 1921 "Wachtersbacher Steingut" 6xø18cm. , 1x schaal Göttingen ca. 1950, gemerkt E.K.. Bruin steengoed met groen glazuur 5xø17,5cm. en 1x kogelvaas Dümler en...
Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G
Twee grote oude keramieken wandborden ca. 1930 door Georg Schmider Zell am Hammersbach. Blad- en auerhaandecor (polychroom) in goede originele staat ø34cm.
Grote keramieken kunstenaars-schaal, gemerkt "Denk Keramische Werkstatte Coburg" 20e eeuw, in goede originele staat ø46cm.
Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.
Twee empire-biedermeier porseleinen siervazen met landschap-, figuren- en gouddecor (goud iets versleten). Verder in goede originele staat 14xø9cm. en 19xø10cm. Cond.: R-G
Drie antieke porseleinen empire Biedermeier vazen met handbeschilderd landschaps- en gouddecor ca. 1820. Van 1 vaas is het goud iets versleten, verder in goede staat 9-15cm.
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Negen Frans porseleinen schotels met diverse handgeschilderde landschapsdecors in goede staat ø7cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan nr. 50, 1x schenkkan Mabama Gouda, 1x hengselpot Gouda, 1x vaas Santa Gouda 13-22cm. Cond.: G
Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaas Bosco K.P.Z., 1x bolle vaas Areo Gouda, 1x wandschotel Unique Gouda, 1x grote vaas Jonka Gouda, Enga 13-21cm.
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Zeven delen oud Duits porselein met goud- en keverdecor o.a; 2x kaarskandelaren, 1x dekselpot (Weens) ca. 1900 met landschapsdecor, 1x dekselcoupe, 1x dekselpot (beschadigd), 1x potje met lepel en 1x ...
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Vier delen oud Hollands plateel; 1x mand Lola Royal Zuid Holland, 1x blaker Ata Royal Zuid Holland (haarscheur rand), 1x asbak Anita Gouda Holland en 1x mand Gouda J.P.V. 4029, 10-21cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met figuren in tuindecor 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 28xø12cm.
Twee prachtige antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met floraal decor, 2 minimale chips aan rand ø22,6cm. Cond.: R-G
Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met geschulpte rand en decor van bloemen, landschap en figuren in coulissen. 3x randschade, 1x goed, 5xø9cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900-1930 met vogels- en floraal decor (gesigneerd), in zeer goede staat 39,5xø22cm. Cond.: G
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G
Drie grote Chinees porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 34-37cm.
Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met peterseliedecor (8-kantig). 2 Kopjes met lichte randschade 4,3x9,8x9,8cm. Cond.: R-G
Fraaie antieke Chinese 3-delige tabaksset bestaande uit; tablet, sigarettendoos en asbak (lipje asbak eraf). Deksel bewerkt met een tempel op rots, tablet bewerkt met floraal decor ca. 1900. tweekleur...
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Antiek Frans keramieken wandbord Optat Felix Millet 1890-1895 Parijs. gesigneerd Paul Langlois. Voorstellend een markt met figuren, in zeer goede staat ø30cm.
Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G
Antiek Duits servies ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (gemerkt R.). Bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels en 1 schaal. 1 Chip melkkan, 1 chip schaal, verder in goede staat.
Twaalf porseleinen Hutschenreuther Hohenberg gebaksbordjes metr rozendecor en goudrand. Acht onbeschadigd en vier met minmale randschade 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G
Oud 5-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R
Twee oud Hollands platelen sierborden; 1x Gouda Holland 155 CB en 1x Lola Royal Zuid Holland AWB ø24,5cm. en ø29cm. Cond.: G
Drie oude/antieke Duitse bierpullen; 2x Westerwald steengoed Historisme ca. 1880 en 1x glazen bierpul 20e eeuw. Allen in goede staat 18-24cm. Cond.: G
Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G
Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.
Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.
Twee Villeroy & Boch wandborden ca. 1920 met landschapsdecor in goede staat ø27cm. Cond.: G
Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G
Twee delen Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x bolle vaas en 1x blad 9-18cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels (18e eeuw of ouder). 4x gaaf en 3x met oude haarscheur en/of chip. ø14-ø16cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...
Twee grote Duitse porseleinen schenkkannen met decor van landschap en figuren. Tinnen klep en duimrust, gemerkt A.K. Kaiser Echt Kobalt. In goede staat 30-31cm.
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw, gemerkt ARPD made in Romania, voorstellend twee elegante dames 25x26cm. Cond.: G
Drie delen oud porselein 1e helft 20e eeuw; 1x opengewerkte jardiniere met rozen- en landschapsdecor 14x37x17cm., 1x kobaltkleurig porseleinen vaasje met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 1e helft...
Oud Duits Seltmann Weiden Bavaria koffieservies bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 kop&schotels en 12 gebaksschotels Cond.: G
Twee delen oud Hollands plateel; 1x oorkruik Gouda Holland G.B. en 1x vaas Gouda 117 H (haarscheur) 23-26cm. Cond.: R-G
Twee delen Oud Hollands plateel ca. 1930; 1x vaas N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x schenkkan De Hoop Arnhem Appelsche 10xø10cm. Cond.: G
Porseleinen 9-delig kinder-koffieservies ca. 1900; koffiekan, melkkan, suikerpot, en 6 kop & schotels ( 2 kopjes gelijmd) 3,5-10cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschapsdecor (gaatje, lampenvoet geweest) 17xø16cm. Cond.: R
Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse gemberpot met rondom figuren in tuindecor in zeer goede staat 12xø12cm.
Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse capucijner porseleinen kop&schotels met Chinees landschapsdecor in goede staat 5xø11cm.
Chinese boedha gemaakt van (jade?) 20e eeuw in goede staat 26,5x13,5x7cm.
Chinees keramieken 19e eeuwse vaas met decor van vliegende draak in goede originele staat 14xø11cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in goede staat ø39cm.
Drie delen 18e eeuws Frans Samson porselein met bloemdecor; 2x kop&schotel en 1 los kopje. 1 Minimale chip en 1 oude haarlijn ø6,5-ø9cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse kop&schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Chip schotel, verder in goede staat 4xø10,4cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.